Pratik Dekorasyon Fikirleriyle Fark Yaratın, dekorasyon denilince insanların aklına büyük paralar ve pahalı eşyalar gelmektedir. Oysa ki pratik dekorasyon fikirleri ile ucuz bir şekilde elde edilecek dekorasyon ürünleri ile yaşam alanlarına farklı bir hava katmak mümkün. Tamamen kişinin hayal gücüne kalmış yaratıcılık ile pratik dekorasyon fikirlerinin birleşmesi ile ortaya çıkan birbirinden güzel tasarım örneklerini sizinle paylaşacağız. Farklı tarz da kolay yapım aşamaları bulunan dekor önerileri sayesinde yaşam alanlarını daha gösterişli bir alana çevirmek için yeterlidir.

Ucuz malzemeler kullanarak evde değiştirmek istediğiniz fakat maddi olarak yeterli durumunuzun olmadığı ürünlere harika havalar katmak için işte bir kaç puf noktası. Sizde evde deneyerek olumlu ya da olumsuz sonuçları bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Eğer yazımızın içeriğinden farklı olarak sizin yaptığınız harika fikirleri yorum kısmında bizimle paylaşmanızdan memnun olacağız. Keyifli okumalar dileriz.

Farklı Fikirlere Açık Olalım ve Deneyimleyelim

  • Sade ampül kullanımını kablo ile kullanmak evin havasını değiştirmeye başlayacaktır.
  • Ev içi merdiven var ise merdiven altını raf ya da kitaplık olarak kullanmak son zamanlarda en çok kullanılan dekorasyonlardan biridir.
  • Avizelerin içine sim katmak evin daha ışıklı görünmesini sağlayacaktır.
  • Abajurlara farklı şekillerde delikler açarak minik değişimler yapabilirsiniz.
  • Kapıların rengini değiştirmek evin tamamen havasını değiştirmektedir.
  • Dekoratif bantlar kullanarak askı uclarını ya da vazoları renklendirebilirsiniz.
  • Kitap dekorasyonları son zamanların gözdesi. Kalın kapaklı eski bir kitabın içini boşaltarak orta sehpanın üzerinde kullanabilirsiniz.
  • Evin giriş kapısına küçük bir kara tahta koyarak yazılar yazabilirsiniz.
  • Banyoda hasır sepet kullanımı oldukça yaygın! Hasır sepetlerden makyaj kutusu yapabilirsiniz.

Pratik Dekorasyon Fikirleriyle Fark Yaratın

Kendin yap projeleri kullanarak da evinizde muıhteşem dönüşümlere imza atabilirsiniz. Kolayca elde edilebilecek malzemeler ile evinizde yapacağınız değişiklikler sizin konfor alanınızda daha rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Evde kendinize ait bir şeyler yapmak isterseniz kalın yünlerden minik halılar örebilir ya da mobilyalarınızı boyayarak renklerini değiştirebilirsiniz. Perdelerin renkli ve desenli olarak seçilip dikilmesi son zamanlarda farklı ev dekorasyonları arasında yer almaktadır.

Pratik Dekorasyon Fikirleriyle Fark Yaratın

 

 

Pratik Dekorasyon Fikirleriyle Fark Yaratın

 

Pratik Dekorasyon Fikirleriyle Fark Yaratın

Haziran 29, 2021

Dekorasyon Fikirleri

Temmuz 14, 2021

Ev Dekorasyonu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir